Zanim zaczniesz zakupy

ZANIM ZACZNIESZ ZAKUPY

Informujemy, że projekt naszego sklepu internetowego, zgodnie z naszymi planami miał ruszyć dopiero późniejszą wiosną, gdy w gospodarstwie EKONIEDALEKO zaczną się zbiory świeżych warzyw z certyfikatem BIO. Jednak z uwagi na sytuację pandemii COVID-19, zdecydowaliśmy zacząć dostarczać nasze produkty do klientów już teraz.

W naszym sklepie internetowym możesz zakupić owoce i warzywa, które w danym momencie mamy w swoich magazynach. Jesteśmy aktualnie poza głównym sezonem sprzedaży, więc asortyment jest dość ograniczony. Z bogatej oferty owoców, którą mamy w lecie i na jesieni, pozostało tylko kilka odmian jabłek w standardzie BIO oraz soki tłoczone z naszych owoców. Z kolei sezon na warzywa EKO trwa głównie od wiosny do zimy, i na tą chwilę w standardzie BIO posiadamy już tylko kapustę białą. Pozostałe warzywa, które znajdziesz aktualnie w sklepie, pochodzą z części gospodarstwa uprawianej konwencjonalnie, tzn. z wykorzystaniem, choć w ograniczonym zakresie, standardowych środków ochrony roślin.

 

JEŚLI INTERESUJE CIĘ TYLKO CERTYFIKOWANA ŻYWNOŚĆ EKOLOGICZNA,W TEJ CHWILI OGRANICZ SWOJE ZAKUPY TYLKO DO NASZYCH JABŁEK! WARZYWA W STANDARDZIE BIO POJAWIĄ SIĘ JUŻ ZA KILKA TYGODNI!

UWAGA! Nasze zamówienia na tą chwilę dostarczamy na obszarze m.st. Warszawy, gminy Konstancin-Jeziorna, powiatu piaseczyńskiego, gminy Tarczyn, gminy Raszyn, gminy Sulejówek, gmin Ząbki i Marki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl